پوار بینی

در هنگام سرماخوردگی یا وقت هایی که نوزاد دچار گرفتگی بینی شده، عمل بازدم با اختلال و کندی انجام می شود. این موضوع نگرانی زیادی را برای پدر و مادرها ایجاد می کند که البته  بی جا هم نیست و ممکن است واقعا خطرناک باشد. به همین خاطر باید به تمیز کردن فضای داخل بینی نوزاد همواره و نه تنها در مواقع بیماری توجه ویژه ای داشته باشید. پوست حساس و ظریف نوزاد بر اثر تماس زیاد با دستمال کاغذی آسیب می بیند. از طرفی از آنجا که نوزاد نمی تواند هوا را با فشار زیاد از بینی خود خارج کند، دستمال کاغذی در این زمینه کمک چندانی به شما نخواهد کرد.

 

 پوار بینی سامی یک ابزار مفید برای خارج کردن ماده مخاطی درون بینی نوزاد است. با استفاده از این ابزار شما می توانید مقداری از ترشحات داخل بینی کودکتان را خارج و راه تنفس او را آزاد کنید. 

پوار بینی سامی از یک پمپ و لوله ای که به آن متصل شده، تشکیل شده است. با قرار دادن سر این لوله داخل بینی نوزاد او را آزرده نخواهید کرد چرا که جنس سیلیکونی آن کاملا با کاربردش تناسب دارد و نرم است. اندازه ی سر این لوله متناسب با اندازه ی سوراخ بینی نوزاد است. همچنین با استفاده از این محصول که برای استفاده از بدو تولد مناسب است، می توانید گرد و غبار را از داخل بینی نوزاد خارج کنید.

روش استفاده:

روش استفاده از پوار به این صورت است ک در ابتدا پمپ را فشار می‌دهید و سپس به ملایمت قسمت لوله‌ای آن را در داخل سوراخ بینی نوزاد قرار داده و به آرامی فشار آنرا کم کنید.

استفاده از این محصول فوق‌العاده آسان است و برای نوزاد هیچ‌گونه حساسیتی ایجاد نمی‌کند. بعد از هر بار استفاده از این محصول و خارج کردن مخاط بینی نوزاد، بایستی آن ‌را با آب‌ گرم و صابون بشویید تا کاملا استریل و ضدعفونی شود.

آدرس : قم . شهرک صنعتی شکوهیه

جهت عضویت در خبرنامه سامی از طریق فرم ذیل اقدام کنید

    ۱۴۰۱ © تمامی حقوق و محتوا محفوظ و متعلق به شرکت صنعتی و تولیدی پارس سیلیکون می باشد