محافظ سینه تمام سیلیکونی سامی از آسیب دیدن،زخم شدن وترک خوردن نوک سینه در طول دوران شیردهی جلوگیری می کند و برای مادرانی که فرورفتگی سر سینه دارند،مناسب می باشد.طراحی نازک آن کمک می کند نوزاد حس طبیعی تماس با سینه مادر را احساس کند.ساخته شده از ۱۰۰%سیلیکون خالص می باشد.هربسته شامل ۲ عدد محافظ سینه می باشد.

هشدارها (نحوه استفاده): قبل از استفاده،محافظ سینه به مدت ۳ دقیقه جوشانده شود، پس از اطمینان از سالم بودن آن، به آرامی روی سینه قرار داده تا متناسب با آناتومی پستان مادر شکل گیرد و طوری در دهان کودک قرار دهید که امکان مکیدن راحت را برای آن فراهم کند.

چه زمانی باید از محافظ سینه استفاده کرد؟

  1. زمانی که نوزاد در مکیدن نوک سینه مشکل دارد

محافظ سینه در درجه ی اول برای نوزادانی طراحی شده است که نمی توانند به هر دلیلی سینه ی مادر را در دهان گذاشته و  تغذیه کنند و توانایی مک زدن سینه ی مادر را ندارند. حال یا سینه بریدگی دارد یا تو رفته است و یا آنقدر تخت است که در دهان کودک قرار نمی گیرد. در این مواقع باید از این وسیله استفاده کرد.

۲.اگر بیماری یا عفونت پوستی دارید از محافظ استفاده کنید.

در صورتی که بیماری پوستی مانند اگزما یا  پسوریازیس داشته باشید، این وسیله از انتقال بیماری به کودک محافظت می کند. همچنین اگر در اطراف نوک سینه التهاب و خارش وجود داشته باشد نیز به راحتی می توان با این وسیله از تحریک پوست محافظت کرد

آدرس : قم . شهرک صنعتی شکوهیه

جهت عضویت در خبرنامه سامی از طریق فرم ذیل اقدام کنید

    ۱۴۰۱ © تمامی حقوق و محتوا محفوظ و متعلق به شرکت صنعتی و تولیدی پارس سیلیکون می باشد