معرفی شرکت تولیدی و صنعتی پارس سیلیکون

شرکت پارس سیلیکون در سال ۱۳۷۰ در زمینی به وسعت ۲ هزار متر مربع و زیر بنای یک هزار متر مربع با خرید ماشین آلات و قالبهای آلمانی شروع به کار نموده و با تولید سرشیشه و پستانک بچه و قطعات مختلف از سیلیکون مایع در زمینه بهداشتی و صنعتی گام به عرصه ظهور نهاد . با پیشرفت کار، توسعه بازار و چشم انداز تنوع محصولات شرکت اقدام به وارد نمودن دستگاههای مدرن ISBM جهت تولید شیرخوری با مواد پلی کربنات نمود.

این دستگاه به روز ترین خط تولید در زمان خود بوده که شیرخوری کودک از جنس پلی کربنات را با استفاده از دستگاه یک مرحله ای تزریقی بادی تولید نمود.

همزمان دندانگیر و پستانک تمام سیلیکون نیز به خط تولیداضافه شده است. با توجه به توسعه و تنوع محصولات، فضا های تولید و انبار کارخانه پاسخگو نبوده، لذا محل جدید کارخانه در مساحتی به وسعت ۶۷۰۰ متر مربع و زیر بنای ۵۵۰۰ متر مربع  با در نظر گرفتن تمامی تمهیدات لازم برای افزایش خطوط تولید جدید احداث گردید.

این شرکت با درک نیاز واقعی مادر و کودک و فلسفه ارتقاء سلامت در جهت کسب رضایت مشتری و تسهیل در تغذیه تمامی محصولات خود را از باکیفیت ترین مواد اولیه به بازار عرضه نمود.

شرکت پارس سیلیکون با سه برند محصولات کودک در بازار حضور داشته و هر سه برند کلیه موازین بهداشتی و استاندارد های روز دنیا را داشته اما قطعا به لحاظ کیفیت و ماندگاری و تسهیل تغذیه کودکان با هم اختلافاتی داشته اند.

اکنون شرکت با تولید بیش از ۵۹ نوع محصول کودک از با کیفیت ترین مواد اولیه و قابل رقابت با محصولات خارجی را به بازار عرضه کرده است.

لوگوی محصولات کودک و مادر سامی

برند سامی


نام تجاری سامی یکی از برندهای موفق شرکت پارس سیلیکون می باشد که دنیایی از محصولات دوست داشتنی را برای کودک شما به همراه آورده است. این برند از سال ۱۳۹۸ با چشم انداز بلند مدت و فرامرزی وهدف گذاری کیفیت بالا و قیمت تمام شده کمتر محصولات زیبا و بادوام را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا تولید و به بازار عرضه نموده است.
در طول ۳۱ سال از تولید اولین محصولات شرکت موارد بسیاری تغییر کرده است اما تنها چیزی که ثابت مانده نیاز کودک به عشق و احساس امنیت و خواست و آرزوی والدین ،ایجاد بهترین شروع ممکن در زندگی برای آنهاست.
لذا طراحان سامی با شناختی دقیق از دنیای کودکان و آگاهی از نگرانی های والدین این کالکشن را به بازار ارائه نموده اند لذا تمامی محصولات خود را از با کیفیت ترین مواد اولیه متناسب با آخرین استانداردهای بهداشتی روز دنیا طراحی کرده و محصولاتی قابل رقابت با محصولات خارجی را تولید و به بازار عرضه نموده است.
مواد اولیه و رنگ های به کار رفته با گرید غذایی و فاقد مواد مضر می باشند. از محصولات سامی میتوان پستانک، سرشیشه، محافظ سینه، شیردوش، بند پستانک، مسواک انگشتی، پوار بینی، دندانگیر، شیرخوری و غیره را نام برد.

مشاهده محصولات
لوگوی محصولات کودک و مادر سامی

آدرس : قم . شهرک صنعتی شکوهیه

جهت عضویت در خبرنامه سامی از طریق فرم ذیل اقدام کنید

    ۱۴۰۱ © تمامی حقوق و محتوا محفوظ و متعلق به شرکت صنعتی و تولیدی پارس سیلیکون می باشد